חתונה -ענבל י-ם

הפקת אירועים – חתונות דתיות / חרדיות

אירוע חתונה מושלם

צילומי חתונות שהפקתי לציבור דתי

צילום
חתונה - רומנטית קסומה
חתונה חרדית תמונות.
צלם בחתונה דתית.
חתונה - נוף הרים
חתונה - בן הרב הראשי לישראל
חתונה - בן הרב הראשי לישראל

במאמר הזה תגלה מה חשוב בהפקת החתונה שלך מה הדגשים עליהם יש לתת את הדעת ומדוע המידע הזה כ״כ חשוב!

הפקת וארגון חתונה דתית / חרדית

בקהל הדתי ישנם רבים המעוניינים באירועים מוקפדים ואיכותיים בו בזמן לשמור על ערכים וסגנון, ולעבוד עם מישהו שמבין את השפה. זה אפשרי!

תפנו אלי ותחשפו לפתרון המושלם מבחינתכם ארגון אירוע בראש שקט בליווי צמוד של מישהו שמבין אתכם ומתאם את כל הפרטים ליצירה מושלמת.

תומר מצרי, מפיק אירועים. ליצירת קשר והפקת אירוע מושלם:

 

מחלום למציאות – אירוע חתונה מושלם

לכולנו יש חלומות שאנחנו רוצים להגשים בכדי להגשים את החלום צריך קודם כל להתעורר ממנו. אז בואו נפשט את הקלישאה הזו למעשה.

הרעיונות מתרוצצים בראש, הסגנונות וההיצע המרובה מקשה על קבלת ההחלטות הרשתות מוצפות במידע (לפעמים מוטעה….) הגורם לעיתים לפיזור הדעת.

ההמלצות והרעיונות של החברים והמשפחה לא בהכרח מתאימות לכם…… חתונה מושלמת, היא לא רק התוצאה הנשקפת מבעד למצלמה.

חתונה מושלמת כוללת בתוכה חוויה ממושכת, מלאת רגשות, הגורמת לכל תמונה להראות קצת יותר ממה שהיא מציגה. בדומה לדרך שלי לבחירת הספקים שאני עובד איתם וסומך עליהם, כך אני ממליץ לכם לבחור את מפיק החתונה שלכם.

בשלב הראשוני תתרשמו מהסגנון הכללי ותראו אם יש חיבור בסיסי. המקצועיות חשובה ביותר, אך לא פחות חשוב – האישיות. תחשבו על זה – בסופו של דבר זה האדם שכל ארגון החתונה שלכם עובר דרכו! תיפגשו, ותכירו ראשית כל את האדם.

לאחר שאתם מרגישים חיבור אנושי, ניתן לגשת לפן המקצועי. ומדוע זה כל כל חשוב? יש הרבה מפיקים מוכשרים שאת העבודה הטכנית, ככל הנראה יבצעו על הצד הטוב ביותר. אחרי הכל הצלחת החתונה חשובה גם עבור המפיק.

ההבדל בין מפיק למפיק מסתתרת ביחס ובהתייחסות. עד כמה הוא מבין אתכם באמת עד כמה הוא זמין (ובאיזה מצב רוח) ועד כמה אכפתיות יש לו להצלחת החתונה עבורכם.

חתונה מושלמת זו חתונה המביאה אתכם לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר, לכן אתם צריכים לבחור באנשים טובים ואכפתיים מטבעם שיקשיבו לרצונותיכם, יהיו סבלניים ושיישרו עליכם אווירת בטחון.

כדי שהחלום לא יהפוך לחלום בלהות תעשו את הבחירה הנכונה, תתחברו לאנשי המקצוע באופן אישי לפני שתסגרו איתם את העסקה.

תומר מצרי, מפיק אירועים. ליצירת קשר והפקת אירוע מושלם:

 

הפקת חתונה בהתאם לתקציב שלכם

כמו בכל תחום, לפני שאתם ניגשים לתכנון החתונה צריך לחשב עלויות צפויות כדי לא להיכנס לחובות ולגרעון.

על פי ניסיוני, מומלץ לעשות את החישוב באופן מאוזן לדוגמא, נטייה של זוגות רבים היא לסגור קודם כל אולם, למרות העלות הגבוהה, (נסתדר כבר……) ולאחר מכן מוצאים את עצמם מתפשרים על שירותים אחרים, לא פחות חשובים.

גם מי שהתקציב עבורו "בלתי מוגבל" חייב להציב גבולות ואיזון ברור כי גם במקרה כזה יש מקום רב לטעויות זכרו, לא כל חתונה יקרה היא גם מוצלחת!

אין ספק שניתן להפיק חתונה בתקציב מוגדר ולהגיע לתוצאה מדהימה!

בכדי להצליח, צריך לעשות את זה נכון כמו כל דבר אחר בחיים.

בחתונה של דתיים / חרדים יש לתת את הדגש בתקציב על נושאים שבחתונות אחרות לא בהכרח ישקיעו עליהם מחשבה….. והפרטים רבים! רוצים לעשות את זה נכון? פנו למפיק אירועים מקצועי שיוביל אתכם לאורך הדרך וימליץ לכם כיצד לחלק את התקציב ליצירת חתונה מושלמת!

רשימת הספקים לחתונה

כמו בכל ארגון פרויקט, יש חשיבות לתמהיל אנשי המקצוע המחברים את חלקי הפאזל לאחד. כך גם בארגון חתונה. וכשאנו מדברים על חתונות דתיות יש לשים לב שבעתיים.

צריך כמובן לבדוק שהספקים של האירוע יהיו מקצועיים בתחומם, אך גם בעלי ניסיון בחיבור עם הקהל הדתי. יש לכך השלכות בתכנון של החתונה וכמובן בחתונה עצמה.

אם תבחרו בספק שאינו מודע לצורך הזה תצטרכו לטרוח ולהסביר, וגם לאחר ההסבר לא תדעו איך הדברים ייעשו בשטח, בפרט אם אין מישהו מטעמכם שמנהל את החתונה.

ניהול החתונה

מה זה בעצם ניהול חתונה, ולמה צריך את זה? ניהול חתונה הוא תחום חשוב ביותר מנהל החתונה צריך להכיר את האירוע לפרטיו ולנהל את האירוע על פי פרטים אלו.

כשאתם ניגשים לבחירת האדם הממונה על ניהול החתונה יש בפניכם מספר אפשרויות.

א. מישהו מהמשפחה שיהיה אחראי על: ניהול זמנים תכנית הושבה והושבה בפועל (אם הדודה לא מוצאת את השולחן שלה…….)
ב. תיאום בין הספקים ביום החתונה תיאום בפועל מול המטבח……..
ג. תיאום בפועל עם הצלמים והתזמורת…….

בקיצור – מתיש!!! קל וחומר לאדם שלא מהתחום!

מקום אירועים מכובד, יכלול בעסקה מנהל אירוע מטעמו אשר לרוב תזכו ביום החתונה עצמה! הוא מקבל את כל המידע שנאסף על האירוע ועובד על פיו.

יש לכם כבר מנהל אירוע מטעם האולם?
מתי נפגשתם אתו בפעם הראשונה?
כמה פעמים נפגשתם אתו?
האם יש לכם את מספר הנייד שלו?
האם ישבתם אתו על תכנית האירוע?
האם הוא מכיר מקרוב את סגנון האורחים?
כמה חשובה לו החתונה שלכם?

האם הוא לוקח אחריות גם על פרטים אשר לא נכללו בעסקה מול האולם? תיאום הגעת ספקים למתחם חלוקת מזכרות / מתנות בדיקת עבודת הספקים לשביעות רצונכם והרשימה ארוכה……….

או שתוכלו לבחור במפיק אירועים מנוסה ומומחה בחתונות של דתיים, אשר ידאג לכם באופן אישי משלב התכנון ועד לסיום החתונה ולרוב אף יותר מכך……… ינהל את יום החתונה בפועל עם צוות מטעמו וידאג לבצע את הדברים בשטח על פי הסיכומים וההיכרות שלו אתכם.

תומר מצרי, מפיק אירועים. ליצירת קשר והפקת אירוע מושלם:

עוד כתבות:

TopMarginTM Tomer Matzri תומר מצרי הפקות הינה חברה המציעה שירות מקצועי להפקה וארגון כל סוגי האירועים לציבור הדתי בכללותו.

השירות מוצע ומנוהל על ידי תומר מצרי עם ניסיון של למעלה מ – 10 שנים בענף האירועים והשמחות הפרטיות, המאפשר לכם ליהנות מהליך תכנון וביצוע בראש שקט ובביטחון מלא בכל הנוגע להצלחתו של האירועהפקת חתונה לכל אחד!

שלום, שמי תומר מצרי. מפיק אירועים בעל ניסיון. 

אני מעמיד בשבילך את האירוע במרכז העניינים. מתכנן ומלווה באופן אישי כל לקוח ולקוח. ליווי כבר מהפגישה הראשונה, בניית קונספט, בחירת לוקיישן נכון לאירוע, יצירת קשר עם ספקים ונותני שירות שונים, דרך פרטים טכניים, הכנות, וניהול האירוע בפועל.

מומחיות שלי זה הפקת אירוע מפואר, מיוחד ויוקרתי, בטוב טעם.

בין הלקוחות יש מפורסמים כמו הרב הראשי לישראל, עורכי דין מפורסמים, בעלי עסקים, יהלומנים ויבואנים. כל אירוע הוא ייחודי, מיוחד וחשוב.

אליעזר דן לאו, החתן, בנו של הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו ממליץ:

ליצירת קשר והפקת אירוע מושלם תשאיר פרטים ואחזור אליך בהקדם:

 
0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *